منوی اصلی
کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست ، نمیتونه آینده کسی باشه . . . شیوا موزیک | خوراک | سایت مپ

خلاصه داستان و بازیگران داستان یک شبح +عکس

دیوید لوری، کارگردان فیلم اژدهای پیت اثر تازه ای را به سینما عرضه کرد . این کارگردان مشهور در تازه ترین اثر خود یعنی داستان یک شبح نمایشی دیدنی از زندگی یک شبح را در معرض نمایش قرار داد که در این مطلب درباره بازیگران و خلاصه داستان این فیلم گزارشی را ارائه خواهیم داد.

فیلم سینمایی “داستان یک شبح” به کارگردانی “دیوید لوری” ۷ جولای سال ۲۰۱۷ اکران بین المللی خود را آغاز خواهد کرد.

بازیگران  و موضوع فیلم داستان یک شبح

داستان فیلم درباره مردی به نام “سی” ست که بعد از کشته شدن در تصادف، روحش به خانه اش باز می گردد و در شکل شبح شاهد همسرش (به نام “ام”) می شود که سعی می کند به زندگی عادی اش برگردد.

فیلمبرداری این فیلم که نگارش فیلمنامه اش را “دیوید لوری” بر عهده داشت، تابستان ۲۰۱۶ در دالاس امریکا به پایان رسید و هم اکنون مراحل پس از تولید را پشت سر گذاشته است.

داستان یک شبح

تصویری از فیلم داستان یک شبح

کیسی افلک، رونی مارا، کارلوس برمودس و سونیا آکی ویدو، گرور کولسون و تانیا فاستر از جمله بازیگران اصلی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

نمایش این فیلم در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۱۷ در جشنواره فیلم ساندنس با استقبال بسیار خوبی از سوی منتقدان همراه شد. این فیلم قرار است تابستان ۲۰۱۷ توسط شرکت A24 در ایالات متحده اکران شود.

 

خلاصه داستان و بازیگران داستان یک شبح +عکس

منبع

Fatal error: Call to undefined function get_field() in /home/etoonxyz/shivamusic.ir/wp-content/themes/rahatdownload/single.php on line 19